شرایط و ضوابط

شرايط استفاده

به وب سايت کارامین خوش امديد . از اینکه از سايت ما استفاده می‌کنید ، سپاس‌گزاریم. مطالب اين سايت به هيچ وجه کپی و بدون منابع نمی باشد و صرفا جنبه ي اموزشي و افزايش اگاهي در مدیریت در کسب و کار ها را خواهد داشت .

صفحه‌های کاربری

صفحه كاربري شما در واقع قسمتي از سايت ما مي باشد . یک شروع خوب می‌تواند افزودن کمی اطلاعات در مورد خودتان، به عنوان مثال مواردی مانند روش برقرار کردن ارتباط با شما (پست الکترونیکی، پیام فوری و غیره)، تصویری از خودتان، نام واقعیتان، محل اقامت و اطلاعاتی در مورد تخصص و علاقه‌تان، آنچه را دوست دارید و آنچه را دوست ندارید، صفحهٔ شخصیتان و مواردی از این دست باشد. واضح است که این موارد بستگی به میزان علاقهٔ شما به حفظحریم خصوصیتان دارد، و هیچ الزامی وجود ندارد که این اطلاعات را در صفحهٔ کاربری‌تان وارد کنید.در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ها به حساب كاربري را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم .

حساب كاربري

اگر يك حساب كاربري در وب سايت ما ايجاد مي كنيد  ، شما مسئول حفظ امنيت حساب خود و بطور كامل مسئول همه فعاليتهايي كه تحت حساب و هر نوع اقدامات ديگر انجام شده كه در ارتباط با سايت رخ مي دهد ، هستيد .

تغییر و پایان دادن به استفاده از سرویس‌ها

ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم، و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌های خود را بطور کلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم. اگر ما سرویسی را قطع کنیم، درجایی که بصورت منطقی امکان‌پذیر باشد، پیشاپیش شما را بگونه ای متعارف مطلع کرده و به شما فرصت می‌دهیم تا اطلاعات خود را از آن سرویس خارج کنید.

اعلامیه‌های سلب مسئولیت

هزينه هاي سايت ما توسط سازمان ها و شركت هاي تجاري پشتيباني نمي شود ، اما موارد خاصی وجود دارند که ما در زمینه سايت خود تضمینی ارایه نمی‌کنیم  .بعنوان مثال، ما تعهدی درباره در دسترس بودن یا قابلیت برآوردن نیازهای شما نخواهیم داشت. ما سرویس‌ها را “همانگونه که هست” ارایه می‌کنیم .

درباره این شرایط

ما ممکن است این شرایط یا شرایط اضافی را که به یکی از سرویس‌ها اعمال می‌شود تغییر دهیم. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. ما اعلامیه شرایط اضافی تغییر داده شده را در سرویس‌ها قابل اعمال پست خواهیم کرد. اگر شما با شرایط اصلاح شده موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.
اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم.